Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akatsuki začínají vystupovat více až v shippuuden sérii. Mohli jsme se s nimi ale setkat už dříve, když do Konohy přišli Itachi a Kisame. Co je tato organizace zač, kdo do ní patří a co je jejich cílem se dozvíte tady.

Obrazek

Akatsuki je skupina S-rank kriminálníků, kteří zradili svou vesnici. Spolu jsou, protože je spojuje touha ovládnout celý svět. Akatsuki tvoří deset členů. Všichni jsou velmi silní a nebezpeční. Akatsuki cestují v párech vytvořených tak, aby oba členi dobře dokázali kombinovat své síly.

Všichni členové organizace nosý černé pláště, na kterých jsou červené obláčky.Mají také namalované nehty jak na rukou, tak na nohou. Nosí hitai-ate (headband, čelenku) s přeškrtnutým znakem vesnice, ze které pocházejí. Každý člen má také prsten se symbolem.

Cílem této organizace je, jak už bylo řečeno, ovládnout svět. K tomu ale potřebují pochytat devět démonů-mezi ně patří Gaara a Naruto. Členové vždy chytí Jinchuuriki(to je člověk, který má v sobě démona) a démona z něj vysají. Při tomto aktu ale Jinchuuriki umírá. Doposud Akastuki pochytali myslím že 4 tyto démony. Jedním z nich byl i Gaara. Ten však stále žije, jelikož ho Chiyo(jedna z obyvatel Suny) přivedla nazpět k životu. Zaplatila však za to životem svým....

Informace o členech:

Obrazek

Deidara

Byl poslán, aby unesl Gaaru. Jeho specialitou jsou výbušniny. Vyrábí je pomocí úst na jeho rukou. V týmu je společně se Sasorim, po jeho smrti pak s Tobim. Deidara nakonec umírá tak, že sám sebe vyhodí do vzduchu ve snaze zabít tak i Sasukeho. Ten však unikne a Deidara tak v podstatě umírá zbytečně.

ObrazekKisame

Společně s Itachim se pokusil unést Naruta. Jeho meč má schopnost vysát chakru z protivníků. Kisame pochází z vesnice ukryté v mlze. Má velice vysokou hladinu chakry- i na poměry Akatsuki, a to už je co říct ;-) Již dvakrát bojoval s Gaiem a Gai to s ním měl docela dost těžké.

ObrazekHidan

Jeho partnerem je Kakuzu. Jejich úkolem bylo chytit dvouocasatého démona, což se jim taky povedlo. Hidan je v celé organizaci nejpomalejší útočník. Vyvažuje to však tím, že je téměř nesmrtelný. Jednou ze svých technik byl schopen zabít Asumu. Jeho smrt však pomstil Shikamaru, který Hidana doslova pohřbil pod zem.

ObrazekKakuzu

Jeho tělo je spojeno takovými zvláštními úponky, které vyrval ze srdcí svých protivníků a pak vložil do svého těla. Díky tomu může používat všechny čtyři elementy-vítr, oheň zemi a blesk. Jeho srdce je podle toho rozděleno na 4 části. Musí být zničeny všechny, aby Kakuzu zemřel. Díky tomu není jednoduché ho zabít. Zabil ho Kakashi s pomocí Naruta-jedno srdce zničil Kakashi, jedno Kakuzu nechtěně sám a dvě pak zlikvidoval Naruto.

ObrazekKonan

Jediná žena v celé organizaci. Pracuje po boku Peina. Jen ona a Pein zřejmě vědí, kd Tobi skutečně je, posílají mu zprávy o veškerém dění. Konan má schopnost změnit část těla v papír, může sním manipulovat a je to využíváno hlavně ke sledování cíle. Konan byla společně s Peinem trénována určitou dobu Jiraiyou. Ten chtěl, aby se osebe uměli postarat v době, kdy v zemi, ze které pocházeli, probíhala krutá válka a oni byli jen děti.

ObrazekZetsu

Má schopnost spojit se v jedno ať už se stromy nebo s trávou. Mnoho jsme se o něm dosud v manze nedozvěděli, v podstatě jen to, že je to rozdvojená osobnost. Taky je to kanibal- snědl nháradní tělo, které měl Kisame, když se snažil zastavit tým Gai při zachraňování Gaary.

ObrazekPein

Chová se jako vůdce celé organizace, ale ve skutečnosti jím není. Je velmi klidný a snaží se do organizace přinést řád a pořádek. Říká se, že Pein zatím neprohrál v jediné bitvě. Vlastní Rinnegan, který má ještě lepší vlastnosti než Sharingan. Spolu s Konan byl jako dítě určitou dobu trénován Jiraiyou. On je pak tím, kdo Jiraiyu zabije.

ObrazekSasori

Původem je ze Suny. Byl legendou v ovládání loutek. Používá lidské loutky, nikdo jiný než on neví, jak. Kousky svého těla rozdělil do jednotlivých loutek, srdce měl schované v sobě. Zemřel při boji se Sakurou a Chiyo. Chiyo je jeho babička, to však Sasoriho nezastavilo a pokusil se jí několikrát zabít. Nakonec však prohrál, v podstatě se nechal zabít, protože onen smrtelný útok mohl odvrátit, ale neudělal to.

ObrazekItachi

Vrah celého Uchiha klanu. Nechal přežít jen svého bratra Sasukeho. Už odmala byl velmi silný, stal se z něj ANBU. Později nabyl takové síly, že se ho začal obávat sám Orochimaru. Je schopen využívat Mangekyou Sharingan, je jedním z nejnebezpečnější ninjů. Šanci vzdorovat mu mají v podstatě jen lidé, kteří mají Sharingan taky. A těch moc naživu není- Itachi, Sasuke, Kakashi a pravděpodobně Tobi.

ObrazekTobi

Tobi nejprve vypadal jako nejslabší člen akatsuki. Choval se neobratně, když mluvil, působil jako slušňák. Po smrti Sasoriho byl přidělen do týmu s Deidarou. Ve skutečnosti je to ale právě on, kdo celou organizaci vede. Konan a Pein zodpovídají právě jemu. Navíc Tobi prohlašuje, že je Uchiha Madara. Kdo ví, co je tato osobnost doopravdy zač...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood coerce plan

(AhernMeaneuh, 8. 10. 2018 9:38)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-effets-indesirables/

High and Stumpy Blood Force Symptoms

(APrionidix, 30. 7. 2018 21:22)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-moins-cher-en-france/

deidik

(jj deidara moj oblubenec, 26. 1. 2009 17:47)

mrkni na tenhle web jj?? www.animeworld.moonarmi.eu

 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>